Рой го направи! Палас е над чертата след драматичен обрат срещу Уотфорд

Кристъл Палас излезе от зоната на изпадащите, след късен обрат в домакинството си на Уотфорд. Минута преди изтичането на редовното време „стършелите“ водеха с 1:0, но „орлите“ от Лондон успяха да направят пълен обрат.

Още в 3-тата минута Дарил Янмаат даде преднина на Уотфорд, след удар с глава. Мачът вървеше спокойно и нищо не предвещаваше късната драма, но в 87-тата минута Том Клевърли бе изгонен за втори жълт картон и това даде надежда на отбора на Рой Ходжсън, че може да мисли за нещо повече от срещата. 89-та минута Бакари Сако изравни с голяма доза късмет, след като топката го удари след спасяване на Аурелио Гомеш. Три минути по-късно Джеймс Макартър донесе победата на столичани.

Това бе трета победа на „орлите“ и те вече са над спасителната черта. Преди назначаването на Ходжсън, активът на Палас бе 0 точки. Уотфорд е девети с 22 пункта.